Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4.486 kayıtlı firma bulundu

Tarım ve Hayvancılık Kategorisi Tavukçuluk - Kümes Hayvancılığı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Tavukçuluk - Kümes Hayvancılığı Firma Rehberi

Kümes hayvancılığı ülke ekonomisinde önemli bir yeri olan alanlardan biri olarak bilinir. Öyle ki tavukçuluk, hindicilik, kaz ve de ördek yetiştiriciliği, bıldırcın yetiştirme, deve kuşu yetiştirme gibi işlemler bu kategori altında gerçekleştirilmektedir. Aslına bakıldığında kümes hayvancılığı için kanatlı hayvan yetiştiriciliği tanımlamasını yapmak da mümkün olacaktır. Fakat her kanatlı hayvan kümes hayvancılığında yer almaz.

Mesela süs kuşu yetiştiriciliği yapan şirketler de vardır. Ancak süs kuşlarının yumurtaları ya da etleri tüketilmediği için kümes hayvancılığı alanına giremez. Bu alan, hayvancılık sektöründe en gelişmiş ve gelişmeye açık teknolojik imkanları barındırır. İnsanların protein ihtiyaçlarının giderilmesinde de kümes hayvancılığının önemli bir yeri olacaktır. Sitemizin bu kategorisinde yer alan ilanları üzerinden sizler de tavukçuluk ve kümes hayvancılığı ile uğraşan en deneyimli ve teknolojik firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Tarım ve Hayvancılık Kategorisi Tavukçuluk - Kümes Hayvancılığı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.