Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.712 kayıtlı firma bulundu

Turizm ve Seyahat Kategorisi Terminaller Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Terminaller Firma Rehberi

Terminaller, otobüs, uçak vb. gibi taşıtların, bir yerden başka bir yere seyahat edecek olan insanları aldıkları ve de son bıraktıkları yerlere verilen isimdir. Öyle ki bu tür alanlar bir otogar olabileceği gibi, havalimanı da olabilir. Çok büyük otogar ya da havalimanlarının belirli bir bölümü terminal olarak da kullanılabilmektedir. Bu durum tamamen işletmelerin özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda insan ve eşya taşımasında, araçların aktarma, indirme ve bindirme, yükleme ve boşaltma yaptıkları, bu tür imkanları kullanabilmek için de bilet satışının gerçekleştiği, haberleşme, şehir içi ulaşım vb. gibi hizmetlerin tamamı terminaller aracılığı ile sağlanmaktadır. Terminaller geniş kapsamlı alanlara sahiptir.

Genel olarak terminallerin iç kısımlarında taksi hizmeti veren firmalara ya da kişilere de yer verilmektedir. Özellikle de hava limanı terminalleri, otogarlara göre çok daha kapsamlı hizmet anlayışı ile çalışmaktadırlar. Sitemizin bu kategorisinde, çeşitli ulaşım araçlarını kullanma imkanı elde edebileceğiniz terminallerin iletişim bilgilerine kolayca ulaşarak, hizmet olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Terminaller Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.