Firma Arama Sonuçları

Toplam 525 kayıtlı firma bulundu

Tiyatro - Dans Kursları

Bir sahne üzerinde, seyirci topluluğunun önünde ve oyuncular tarafından canlandırılması için hazırlanmış olan edebi türe tiyatro denmektedir.

Tiyatro oyuncuları sahneye ve tiyatroya olan tutkunluklarını ilkokul veya ortaokul müsamerelerinde sergiledikleri oyunlarla keşfetmişlerdir. Öğretmenlerin yön verdiği skeçler sayesinde günümüzün o çok sevdiğimiz tiyatro oyuncularının oyunlarını görme şansını elde ediyoruz. Şimdilerde tiyatro eğitimi almak isteyen bireyler için tiyatro alanında yıllarını vermiş, deneyimli tiyatro sanatçılarının kurduğu ve eğitmenliğini üstlendiği tiyatro okulları ve tiyatro kursları bulunmaktadır.

Dans kursları ise sanat ve dans eğitim platformudur. Dans alanında uzman eğitmenler, kareograflar her yaş grubundan insanları dansı sevdirmek için profesyonel dans kursları kurmaktadırlar. Latin dansı, salon dansı, serbest stil dansı, halk dansı ve düğün dansı gibi sizlerin seçebileceği pek çok çeşit dans grubu bulunmaktadır.
Eğitim almak istediğiniz dansı seçerken dans koçluğu da size özel ders programınızı ayarlayacaktır.

Sizlerde tiyatro ya da dans sahnesinde bulunmak isterseniz ücretli kurslar ve halk eğitim merkezlerinin açtığı tiyatro-dans kurslarına kayıt yaptırabilirsiniz.