Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4.409 kayıtlı firma bulundu

Otomotiv Kategorisi Traktör Bayi - Yetkili Servis Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Traktör Bayi - Yetkili Servis Firma Rehberi

Traktörler, tarım ve çeşitli endüstri alanlarında kullanılan, gevşek arazilerde aracın tutunmasını sağlamak amacıyla tekerleklerinde bol tırtıl bulunan, arkasında da römork takmak için bağlantı takımı taşıyan motorlu araçlar olarak tanımlanabilir. Özellikle de tarım yapılan alanlarda traktörler olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Bu tür araçların en temel işlevleri arasında, arkalarına takılan römorku çekmek olduğunu söyleyebiliriz. Traktörler,yürümelerini sağlayan organların biçimlerine göre tekerlekli, paletli ve karma olmak üzere 3 farklı sınıfa ayrılabilmektedir. Paletli olan traktörler genellikle birbirlerine zincir biçimde bağlamış olan tırtıllar üzerinde yürütülür. Bunlar özellikle de inişin ve çıkışın yoğun olduğu ve de bataklık alanlarda kolay kullanım imkanı yaratmaktadırlar. Tekerlekli traktörler ise kendi içlerinde lastik bulunan bir tekerlek sistemine sahiptir. Ayrıca bu kategoride demir tekerlekli araçları da görmek mümkün olacaktır.

Tarımsal faaliyetlerin gerçekleştirildiği alanlarda daha çok demir tekerlekli traktörler tercih edilmektedirler. Çünkü bu tür araçlar yüksek bir hıza sahiptir. Bu da tarla sürme sürecinin son derece hızlı gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır. Sitemizin bu kategorisinden traktör bayi ve yetkili servisler ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Otomotiv Kategorisi Traktör Bayi - Yetkili Servis Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.