Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.396 kayıtlı firma bulundu

Spor Kategorisi Uzakdoğu Sporları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Uzakdoğu Sporları Firma Rehberi

Bir çok spor köken olarak dövüşmeye dayanmaktadır. Özellikle de Çin ve Japonya gibi ülkelerde dövüş sporları insanlar tarafından çok fazla tercih edilir ve kimi yerlerde de bu tür faaliyetler dinsen boyuta dahi taşınmıştır.Uzakdoğu sporunu yapan kişiler ve özellikle de eğitmenler genel olarak zihinsel ve ruhsal durumlarının en az fiziksel cesaretleri kadar dinç tutmalıdırlar. Ülkemizde de Uzakdoğu sporlarına yoğun derecede ilgi duyan kişiler ve sporcular vardır.Bilindiği gibi Uzakdoğu sporları kendi içerisinde çeşitli branşlara ayrılmaktadırlar. Bu branşlardan biri de tekvando olarak bilinir. Bu sporun ana vatanı Kore'dir. Çıplak el ve de ayakla silah kullanmadan savunma yapılmasını temel alır. Öyle ki günümüzde 150'den fazla ülkede tekvando sporu aktif olarak gerçekleştirilir.

Uzakdoğu sporlarının bir diğer önemli dallarını da karate, judo, jiu jitsu, kendo, kung fu, wushu, Tai Qi Chuan ve de Kick Boks oluşturmaktadır. Bu tür Uzakdoğu spor dallarının herhangi birini profesyonel anlamda öğrenmek için iyi eğitmenlere gereksinim vardır. Sitemizin bu kategorisinden Uzakdoğu sporları eğitimi veren çeşitli kişi ya da spor salonları ile iletişime geçmeniz mümkün olacaktır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Spor Kategorisi Uzakdoğu Sporları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.