Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.366 kayıtlı firma bulundu

Turizm ve Seyahat Kategorisi Yatcılık Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Yatcılık Firma Rehberi

Özellikle de yılın belirli zamanlarında İstanbul gibi çok büyük bir kentte düzenlenen yelkenli yat yarışına 70'ten fazla yat katılımı gerçekleşmektedir. Buna ek olarak ise yılın belirli zamanlarında Ege ve Akdeniz kıyılarını görmek için yabancı bayrağa sahip olan bir çok yat da limanlarımıza demir atar. Ülkemizdeki turizm sektörünün geliştirilmesi açısından yatçılık faaliyetlerinin de geliştirilmesinde fayda olacaktır. Elbette ki bu anlamda bir gelişimin söz konusu olabilmesi için de marinaların geliştirilerek, sayılarının artırılması şarttır. Bu sayede gezen yelkenli yatlar, aralarında çok uzun mesafe bulunmayan yerlerde de konaklama imkanı elde edeceklerdir.

Kişilerin ve yat sahiplerinin konakladıkları yerlerde tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmesi gerekir. Son yıllarda özel şirketler tarafından kurulan marinalarda bu tür olanaklar bir hayli geliştirilerek, yatçılık sektörüne sunulmuştur.Sitemizin bu kategorisi üzerinden yatçılık anlamında hizmet veren her türlü kurum ve kuruluş ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Yatcılık Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.