• Geri dön

  • 21 Görüntülenme

  • 10 Haber

  • 986 İşletme görüntülenme


En özel anlara eşlik eden Vakko, Kurban Bayramı’nda hediye seti seçeneklerinde seçkin tasarım ve lezzetleri bir araya getiriyor. Vakko’nun özel tasarımları, katkısız ve artizan çeşitleri Vakko Chocolate’ın eşsiz lezzetleriyle buluşuyor.

Özel günlerde sofistike seçkileriyle Vakko dostları ile buluşan Vakko, Kurban Bayramı’nda hazırladığı hediye seçenekleriyle fark yaratıyor. Hatırlamanın, mutluluğun anlamını somutlaştırmak isteyenler, Vakko şıklığını unutulmaz bir bayram hediyesi olarak sunuyor.

Vakko’nun hazırladığı bayram hediye setleri ve kofreler, zengin içerikleriyle farklı zevklere hitap ediyor. Vakko Home’un ev koleksiyonundan kahve fincanları, çay setleri, mumlar, Vakko Kozmetik’in sunduğu esans ve kolonyalar, Vakko koleksiyonun zamansız parçaları fular, kravat, monogram çantalar Vakko Chocolate’ın tatlarıyla Kurban Bayramı’nda unutulmaz anlara eşlik ediyor.

Her geçen yıl yeni çeşitleriyle büyüyen Vakko Chocolate da birbirinden farklı seçenekleriyle Vakko dostlarını lezzetli bir dünyaya davet ediyor. Vakko Chocolate, bütün çeşitlerini kapsayan büyük ve zengin çikolata kutuları ile bayramda sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri Vakko ve Vakko L’Atelier ve Vakko.com’u ziyaret ederek sipariş verebilir.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL