ADIGÜZEL TEKNOLOJİ VE YAPI MÜTEAHHİTLİĞİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİŞEHİR MAH. 1145/6 SOK. NO:9/36 KONAK - KONAK / İZMİR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 17.10.2020 03:09:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ADIGÜZEL TEKNOLOJİ VE YAPI MÜTEAHHİTLİĞİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 27 Haziran 2018 Çarşamba
 • Vergi Dairesi : İZMİR - EGE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 0081380769
 • Ticaret Odası : İZMİR TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 205037
 • Oda Sicil Numarası : 1911401
 • NACE Kodu : 412002
 • Faaliyet Alanları : Alarm ve Güvenlik Sistemleri İmal, Bakım, Kuruculuğu ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0008138076900001
 • E-Tebligat Adresi : 25868-19903-29103
Adıgüzel Grup Teknoloji ve Yapı Müteahhitliği; Akıllı Ev Sistemleri, Alarm Sistemleri, Bariyer Sistemleri, Kamera Sistemleri

HAKKIMIZDA
Adıgüzel Grup Teknoloji ve Yapı Müteahhitliği San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu yıldan itibaren taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara kaliteli hizmet vermektedir.

Adıgüzel Grup Teknoloji ve Yapı Müteahhitliği San. Tic. Ltd. Şti. sunduğu tüm hizmetlerinde, müşteri beklentilerini, modern teknolojiyle, kalite-fiyat dengesini gözeterek karşılar; her zaman yenilikleri ve toplam kaliteyi hedefler.

Firmamız farklı sektörlerde başarı ile tamamladığı projelerde Turgutlu, Manisa ve Ege Bölge'sinde ve ülkemizin her bir yanında hizmetler vermektedir.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse modern ekipmanlarımız ile sektörümüzde fark oluşturmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

ADIGÜZEL GRUP HEDEF
Tecrübe ve birikimimizi, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek.

ADIGÜZEL GRUP MİSYON
Tecrübe ve birikimimizi, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

ADIGÜZEL GRUP VİZYON
Sürekli kendimizi geliştirerek, kontrollü yatırımlarımıza devam etmek, vizyon farklılığı oluşturarak çevre bilinci ile çalışmak, söz verdiğimiz zaman içerisinde müşterilerimize istediğini sunmaktır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KONUT İNŞAATI Meslek grubunda, KONAK / İZMİR Bölgesinde İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ADIGÜZEL TEKNOLOJİ VE YAPI MÜTEAHHİTLİĞİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL