BARIŞ ARGE GLOBAL YAZILIM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

KONUTKENT MAH. 3029. CAD. AZEL KULE NO:3 KAT:12 DAİRE:70 PK:06810 ÇANKAYA - ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 31.03.2024 01:44:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : BARIŞ ARGE GLOBAL YAZILIM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
 • Firma Türü : LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 29 Mart 2004 Pazartesi
 • Sermaye : 110000,00 TL
 • Vergi Dairesi : ANKARA - DOĞANBEY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1420443366
 • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 188312
 • NACE Kodu : 256101
 • Faaliyet Alanları : Alarm ve Güvenlik Sistemleri İmal, Bakım, Kuruculuğu ve Tamirciliği,Bilgi İşlem Yazılım, Tasarım, Kurulum Hizmetleri,Elektronik Cihazlar Araç Gereçler Satış, Bakımı ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0142044336600014
 • E-Tebligat Adresi : 25959-75833-66594
 • Çalışan Sayısı : 51-200
Barış Arge Global; güvenlik teknolojileri alanında mühendislik ve pazarlama hizmetleri vermek amacıyla 2004 yılında Barış Yazılım hizmetleri altında kurulmuştur.
12. yılına giren deneyimi yansıtan dinamik bir yapı olarak bugünkü adıyla Barış Arge Global, kurulduğu günden bu yana sektörde çalıştığı birçok konuda teknoloji liderliği yapan, müşterilerine en son, en etkin ve en güvenilir çözümleri sunan bir şirketler grubuna dönüşmüştür. Barış Arge Global 'in bugünkü ana faaliyeti; ileri derecede güvenlik ve savunma sanayi ürünlerinin geliştirilmesi, tıbbi ve medikal teknolojik ürünlerin tasarlanması ve pazarlanması, güvenlik danışmanlık hizmetleri, ilgili alanlarda yazılım sistem tedariki, kurulumu süreçlerindeki çalışmaları kapsamaktadır.

Barış Arge Global, ulusal değer ve hizmet anlayışını koruyarak geliştirmeye devam ederken, stratejik arge çalışmalarını gelişen teknoloji dünyasındaki en üst düzey seviyeye çıkartmak için çalışmalarını sürdürecektir.

Barış Arge Global, çalışmalarını başta elektronik güvenlik sektörü olmak üzere sınır ve ülke güvenliğine yönelik yazılım ve ürünler üzerinde toplanıştır.
Hızlı bir büyüme kaydeden Barış Arge Global deneyimli, disiplinli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin sayılı arge firmalarından birisi olmayı amaçlamıştır.

Bu kapsamda, Kamu kurum ve kuruluşları, şehir ve araç izleme sistemleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, stratejik tesisler, gibi alanlarda hizmet veren grubumuz sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüm ihtiyaç ve projelere uygun anahtar teslim optimum çözümler sunmaktadır.

Barış Arge Global; Gözetleme Sistemleri, Anahtar Teslim Hapishane Çözümleri, Siber Güvenlik, Sınır Güvenliği, Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri, Bilgi Teknolojileri ve Ağ Çözümleri, Yer Altı Canlı Tespit ve Görüntüleme Sistemleri, Savunma Sanayii ile Güvenlik Yazılımları sektöründe disiplinli ve kaliteli hizmet anlayışını uluslararası platforma taşıyarak yurt dışında da hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmetlerimiz
Eğitim Danışmanlığı
Destek ve Hibe Danışmanlığı
Savunma Sanayi Danışmanlığı
Yönetim Sistem Danışmanlığı


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
BARIŞ ARGE GLOBAL YAZILIM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL