SİNYALİZASYON ELEKTRONİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İVEDİK OSB MAH. 1439. CAD. NO:12 PK:06370 ADRES NO:1151219548 YENİMAHALLE - YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 26.03.2020 14:47:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : SİNYALİZASYON ELEKTRONİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 17 Nisan 1992 Cuma
  • Vergi Dairesi : ANKARA - ULUS VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 7710010189
  • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 87446
  • NACE Kodu : 279003
  • Faaliyet Alanları : Elektronik Cihazlar Araç Gereçler Satış, Bakımı ve Tamirciliği,Endüstriyel Bakım ve Tamir Elektrikçiliği ve Elektronikçiliği
  • Mersis No : 0771001018900015
  • E-Tebligat Adresi : 25999-82201-89884
Sinyalizasyon Elektronik - Akıllı trafik çözümleri, Sinyalizasyon ürünleri, Kavşak Kontrol Cihazları, Power led Sinyal vericiler, Ledli Sinyal Vericiler, Güneş Enerjili Flaşörler

HAKKIMIZDA
Sinyalizasyon Elektronik 1992 yılında Ankara’da kurulmuş olup, sinyalizasyon sistemleri ve kontrol cihazlarını üreten ilk yerli firmadır. Geçen süreçte sinyalizasyon ürünleri, güneş enerji sistemleri, LED li trafik levhaları, yol butonları, Power LED'li ve güneş enerjili aydınlatma armatürleri ve trafik güvenliği ürünleri dahil toplam 265 çeşit ürün ve 1000 m2 kapalı, 250 m2 açık üretim alanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Sinyalizasyon Elektronik geçen yıllarda teknolojisini devamlı olarak geliştirmiş ve ürün yelpazesini sürekli yenilemiştir. Geleceğin teknolojisi olan güneş enerji sistemlerini trafik sinyalizasyon ürünlerine uygulayan firmamız tamamen güneş enerjisi ile çalışan trafik sinyalizasyon sistemlerini yurt içi ve yurt dışında kurulumunu yapmaya devam etmektedir.

Sektördeki 26 yıllık tecrübemizin verdiği birikim ve 30 a yakın çalışanı ile performanslı, yüksek kalite, uzun ömürlü ürünler imal etmekte olup, 5 yıla kadar üretici garantisi altındadır. Kullanılan ham maddeler, yarı mamuller ve nihai ürünler üretimin her aşamasında, kalite kontrolden altındadır. Ayrıca, ürünlerimiz bağımsız kuruluşlar tarafından ve uluslararası standarda yapılan testlerden başarı ile geçmiştir.

Sinyalizasyon Elektronik yüksek kalite, uygun fiyat ile trafik sinyalizasyon, uyarı levhaları, güvenlik ve son yıllarda ürün gamımıza eklediğimiz güneş enerjili cadde aydınlatma ürünleri ile size çözüm ortaklığı teklif etmektedir.

ÜRÜNLER
Sinyalizasyon Ürünleri, Akıllı Ulaşım Çözümleri, LED Ekran & VMS Ürünleri, Aydınlatma Ürünleri, Trafik Güvenliği Ürünleri, Endüstriyel Ürünler

RESMİ FAALİYET KONUSU
ELEKTRİK EKİPMANLARI Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde Elektrikli sinyalizasyon, güvenlik veya trafik kontrol ekipmanlarının imalatı (demir yolları, kara yolları, iç su yolları, taşıt park alanları, limanlar ve hava meydanları için) (trafik ışıkları ve sinyal donanımları dahil) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SİNYALİZASYON ELEKTRONİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL