Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 14.675 kayıtlı firma bulundu

Elektrik Kategorisi Elektrikli El Aletleri ve Aksesuarı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Elektrikli El Aletleri ve Aksesuarı Firma Rehberi

Kullanım alanları ve amaçlarına göre tasarlanan, bizlere işlerimizde kolaylık sağlayan aletlere el aletleri denir. Güce bağlı olarak kullanılan bu el aletleri ile yapacağınız işlerinizde kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bu aletleri tek olarak alabileceğiniz gibi takım halinde de alabilirsiniz. Kontrol kalemi, faz kontrol kalemi, pense, tornavida, yan keski, kargo burun, keski, cımbız, kablo soyma pensesi, maket bıçağı, çekiç, eğe, demir testere, aylan ve boru anahtarı, lokma takımı, yadanlık, mengene, çektirme, spatula, silikon tabancası, ayarlı pense ve yıldız anahtarı el aletlerine örnektir.

Elektrikli el aletleri ve aksesuarları ise inşaat, sanayi, ev işleri ve bahçe gibi farklı alanlarda kullanılan teknoloji ürünleridir. Boyama, delme, kesme, zımparalama, şekillendirme, parlatma işlemi bu aletlerle yapılabilir. Bu aletler; ahşap işleme makineleri, metal işleme makineleri, akülü aletler, darbesiz ve darbeli matkaplar, kırıcı ve deliciler, testereler, zımparalar, toz emme sistemleri, sıcak hava ve tutkal tabancaları, ölçme aletleri, yüksek basınçlı yıkama cihazları, karıştırıcılar elektrikli el aletlerine örnektir.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Elektrik Kategorisi Elektrikli El Aletleri ve Aksesuarı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.