Firma Arama Sonuçları

Toplam 6.254 kayıtlı firma bulundu

Spot Eşya

Bekar ve öğrenci evlerinin vazgeçilmezidir spot eşyalar. Birçoğumuz hayatımızın belli döneminde kullanmışızdır. Spot kelimesinin anlamı bir ürünü toptancıdan toplu bir şekilde aldıktan sonra piyasa fiyata göre daha ucuza satmaktır. Spot sektöründe en çok bulunan ürün mobilya ve beyaz eşyadır. Evlerimizde bulunan her bir eşyayı spotçularda bulmak mümkündür. Spotçular en çok talep gördükleri öğrencilerin yoğun yaşadıkları yerlerde sıkça bulunmaktadır.

Spot eşya kullanmak avantajlarını saymak gerekirse, mağazalardan alınan ürüne göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. Satıcılarla gönül rahatlığıyla pazarlık yapıp çok daha düşük ücretlerle istediğiniz eşyaya sahip olabilirsiniz. Aldığınız üründe çıkacak herhangi bir sorun olduğu takdirde garanti kapsamında değişimi sağlanacaktır.

Spot eşyanın avantajları olduğu gibi dezavantajlarının da olması mümkün. Spot eşya satıcıları bir ürünü sattıktan sonra satılan ürünün arkasında durmamaktadırlar. Bu satıcıdan satıcıya değişeceğini vurgulamak isteriz. Ama siz yinede eşya aldığınız spot yerinin güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Bir diğer hususta aldığınız eşyanın hangi malzemeden üretildiği, 2. El ise nereden gelip ne kadar kullanıldığı bilinmemektedir.

Bütçenize uygun spot eşyalarını almadan önce kapsamlı bir araştırma yapmanızı ve alacağınız eşyayı iyi incelemenizi öneririz.