Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1 kayıtlı firma bulundu

Elektrik Kategorisi Bobinaj Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Bobinaj Firma Rehberi

Çoğunlukla sanayide bulunan her makinenin çalışma sisteminin en önemlisi motorların yapım, bakım ve tamirinin yapılma işlemine bobinaj işlemi denmektedir. Bobinaj işi, eğer makine arızalanırsa gelebilecek yüksek faturayı engellemek adına imkân tanır ve endüstride çok önemli bir yere sahiptir.

Bobinajcılık basit bir meslek değildir. Bobinaj işinin uzman olunması kişinin bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Kişinin el becerileri ne kadar uzmansa o nebze de kaliteli parçalar üretilir ve iyi torna iyi teknolojiler getirmektedir. Tıpkı bobinaj işi torna işi gibi emek ve tecrübe isteyen bir iştir herkes yapamaz. Bobinaj işlemini yapacak kişinin gözleri iyi görmeli, el becerisi profesyonel ve dikkat dağınıklığı olmamalı.

Bobinaj işini öğrenilmesi için meslek lisesi ve devamında da meslek yüksek okullarında eğitim alınması gerekir. Öğrenilen bilgilerin uygulamalı olarak gösterilmesi şarttır. Her bobinajcı atölyedeki imkânlar sunulduğunca beceri ve tecrübeleri ile yaptığı tamiri aynı kalite ve düzende yapamayabilir. Motorun farklı kalıpları olması ve teknik malzemenin güncel çalışma tarzı uygulanması gerekmektedir.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Elektrik Kategorisi Bobinaj Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.