Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 67 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Doğrudan Ürün Pazarlama Telemarketing Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Doğrudan Ürün Pazarlama Telemarketing Firma Rehberi

Firmaların güzellik, mutfak, temizlik, portatif ürünler, hobi spor malzemeleri, oto kilo kontrol cihazları, sağlık ve medikal ürünlerini telefon aracılığın ile pazarlamalarına telemarketing adı verilmektedir. Uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. Satış elemanları, aradıkları müşterilere, ürün hakkında oldukça detaylı bilgilendirmeler yaparak ilk aşamada ürünü tanıtır. İkinci aşamada ise satış için ikna etmeye çalışır.

Doğrudan ürün pazarlama telemarketing işinin bir diğer türü de televizyon kanallarına uzun sürekli reklamlar vermektedir. Bu tarz işlemler de genellikle mutfak araç gereçleri vb. gibi malzemelerin tanıtılarak, telefon numarasın verilmesiyle alınmasını sağlamak yönündedir. Doğrudan ürün pazarlama telemarketing hizmetlerinin etkin olması için uzman kadro ile iş yapılması şarttır. Bu kategorideki ilanlarla en iyi firmalarla görüşme yapabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Doğrudan Ürün Pazarlama Telemarketing Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.