Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 16 kayıtlı firma bulundu

Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Entegratör Firmalar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Entegratör Firmalar Firma Rehberi

Doğrudan entegrasyon ve özel entegrasyon olmak üzere 2 çeşide ayrılmaktadır.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yetkilendirilen ve mükellefin adına e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Bilet gibi elektronik kayıtlarını oluşturmaya yetkili aracı kurumlara özel entegratör denmektedir. Doğrudan entegrasyon yönteminde bilgi işlem ve sunucu yönetimi ile veri arşivleme maliyeti, teknik kılavuzlar ve mevzuat gibi güncelleme takibi ve sisteme uygulanmasını mükellef kendisi yönetmek zorunda olması özel entegrasyona göre dezavantajlarından biridir. Doğrudan entegrasyon oluşturan firma sistem altyapısını kendi adına kullanmakta ve GİB ile bağlantıyı sağlamaktadır. Özel entegrasyon ise sistem altyapısını oluşturarak bunu başka firmaların hizmetine sunarak GİB ile bağlantı sağlar.

Özel entegratörlerin faydaları ise şunlardır: Konu ile ilgili bilgiye doğrudan ve hızlı şekilde ulaşır. 7/24 sizlere destek hizmeti verir. Sürekli yenilenen altyapısı ile sizlere en iyi hizmeti sağlar. e-Fatura almanızı ve gönderimini, faturaların yasal sürecini saklanmasına yardımcı olur.

Bilişim ve bilgisayar sektöründe olmazsa olmaz entegratör firmalarla çalışmak size bazı avantajlar sağlar ancak iyi ve özel entagratör firmalarla çalışmak sizlere sürekli ve kaliteli şekilde kullanmanıza destek olur.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Entegratör Firmalar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.