Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5 kayıtlı firma bulundu

Sağlık Kategorisi Epilasyon Merkezleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Epilasyon Merkezleri Firma Rehberi

Epilasyon, vücudun çeşitli bölgelerinde yer alan gereksiz kılların alınarak, yok edilmesine olanak sağlayan bir tür estetik operasyon olarak tanılanabilir. Bu tür işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle bacak, koltuk altı, yüz ve de özel bölgelerde uzun olan tüyler jilet kullanılarak ya da diğer yöntemlerle kısaltılır. Tüylerin boyunun kısaltılmasından sonra ise ilgili bölge taranarak epilasyon işlemine başlanabilir.

Ancak tüm bu işlemlerden önce kullanıcının kıl ve ten renginin de göz önünde bulundurularak, kullanılacak olan lazer ışınları arasında tercih yapılması şarttır. Kıl köklerini yok edecek en uygun lazer dozunu bulmak profesyonellik gerektiren bir iştir. Bölgesel olarak tercih edilen lazer ışınlarında da değişkenlik söz konusu olacaktır Bir çok seans sonucunda başarılı bir sonuç elde edilmesine olanak sağlayan epilasyon yöntemi özellikle de kadınlar tarafından sıkça tercih edilir. Sizler de kendinize en yakın güzellik merkezine ulaşım sağlayarak, epilasyon alanında hizmet veren kurumlardan hizmet alabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Sağlık Kategorisi Epilasyon Merkezleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.