Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4 kayıtlı firma bulundu

HASAN ESER (GENELEV HİZMETLERİ)

(Toplamda 0 Yorum)

Hizmet Sektörü Kategorisi Genel Evler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Genel Evler Firma Rehberi

Bazı genel evler vergi ve sicil numaraları ile hizmet vermektedir. Bu tarz mekanlarda yaşanan birliktelikler sonrasında herhangi bir sıkıntı söz konusu olmayacaktır. Çünkü çalışanların her biri düzenli sağlık kontrollerinden geçmekle birlikte, belirli zaman aralıklarında da aşılanmaktadırlar. Özellikle de Edirne bölgesinde sicil ve vergi numarası ile çalışan genel evlerden biri Muzaffer Tunçer yönetmeliğine işletilmektedir.

Bilindiği gibi ülkenin farklı kesimlerinde de kültür ve sanat alanında açılmış bir çok genel ev vardır. Bu alanları ziyaret ederek, daha bilgi ve daha yetkin hale gelmek mümkündür. Aynı zamanda kültür ve sanat organizasyonlarını gerçekleştirmek konusunda da genel ev kurumlarından bilgi ve destek alınması şarttır. Genel ev ilanlarında bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Genel Evler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.