Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 993 kayıtlı firma bulundu

Turizm ve Seyahat Kategorisi Hamam ve Saunalar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Hamam ve Saunalar Firma Rehberi

Ülkemiz kültüründe çok önemli bir yeri olan hamam ve saunalar, yılın belirli dönemlerinde tatil beldelerinde konaklayan turistlerin de ilgisini çekmektedir. Hamamlar bilindiği gibi içerisinde yıkanılabilecek alanlara verilen isimdir. Günümüzde özellikle de tarihi alanlarda umumi hamam sayısı bir hayli fazladır. Öyle ki bu tür alanların imkanlarından faydalanmak sağlık açısından da çok iyi olacaktır. Çünkü hamamlarda çok uzunca bir süre kalarak, sıcak su ve de sabunlar en iyi vücut temizliği yapılabilmektedir. Ayrıca bu eylem, vücudun hamamda terlemesine vesile olarak,daha yumuşak bir doku oluşturulmasına vesile olur.

Saunalarda tıpkı hamamlar gibi sağlık açısından çok önemli mekanlar olarak bilinmektedirler. Fakat burası temizlenmek için değil, rahatlamak ve de dinlenmek için kullanılmaktadır. Bu tür mekanlar belirli ahşap türleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Genellikle basamak şeklinde de oturma yerleri bulunur. Saunalarda ahşap kullanılmasının temel nedeni ise yükselen ısıdan kaynaklanan ısı ile vücudun ter atmasını sağlamak olacaktır. Sauna sobaları odanın orta kısmında yer alarak, ana ısı kaynağını oluşturur. Sitemizin bu kategorisinden sizler de kendi şehrinizdeki sauna ve de hamamları bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Hamam ve Saunalar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.