Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.313 kayıtlı firma bulundu

Turizm ve Seyahat Kategorisi Helikopter - Jet - Uçak Kiralama - Hava Ambulansı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Helikopter - Jet - Uçak Kiralama - Hava Ambulansı Firma Rehberi

En lüks ulaşım seçeneklerinden biri de helikopter, jet ve de uçak gibi havayolu araçlarını kiralamaktır. Elbette ki bu tür bir ulaşım aracının kiralanması için çok büyük bir bütçeye sahip olmak gerekir. Günümüzde genel olarak helikopterlerle şehir turu atmak için ya da sevdiğimiz birine evlenme teklifi etmek için kiralama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Jetler ise çok zengin ailelerin, bir yerden başka bir yere gitmek için kiraladıkları lüks ulaşım aracı kategorisinde bulunurlar. Uçaklar da yine iş seyahatlerinde veya holding sahiplerinin kiraladıkları bir tür hava ulaşım aracı olarak bilinmektedirler.

Hava ambulansları ise çok acil durumlarda kullanılır. Genel olarak ulaşılması zor alanlarda herhangi bir kişinin rahatsızlığı sonucunda, hastanın acil olarak hastaneye yetiştirilmesi için hava ambulansları tercih edilmektedir. Devletin bu kapsamda vermiş olduğu hizmetler de vardır. Ancak kişiler özel olarak da bu tür bir kiralama işlemi gerçekleştirebilir. Sitemizin bu kategorisinden helikopter, jet, uçak ve de hava ambulansı kiralayan firmaların bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Helikopter - Jet - Uçak Kiralama - Hava Ambulansı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.