Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4.238 kayıtlı firma bulundu

Makine Kategorisi İş Makineleri Üretim ve Satışı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

İş Makineleri Üretim ve Satışı Firma Rehberi

İş makinesi denildiği zaman akıllara birbirinden farklı tarzda ürünler gelmektedir. Gerek yol ve inşaat yapımdan, gerek tarım sektöründe, gerekse de sanayi, bayındırlık ve milli savunmada bu tür makinelerin üretim ve satışlarına çok büyük ihtiyaç söz konusudur. Genellikle bu tarz ürünler belirli bir amaca göre üretilmektedirler. İş makinelerinin üzerine belirli ekipmanların monte edilmesiyle birlikte kara yolunda insan, hayvan ve yük taşımasından kullanılacak motorlu araçlar ortaya çıkarılabilmektedir.

İş makineleri; kazı, yükleyiciler, dozerler, greyderler, damperli kamyonlar, skreyperler, mini yükleyiciler, beton pompası olarak bilinir. Endüstriyel makineler kategorisinde ise forkliftler, temizlik makineleri, kompresörler, jeneratörler, ve istif makineleri yer almaktadır. Yol makineleri kategorisinde ise finişerler, yol silindirleri ve frezeler bulunur. Bu tür makinelerin imalatında ve satışına görev alan firmalara, sitemizin bu kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Makine Kategorisi İş Makineleri Üretim ve Satışı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.