Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 75 kayıtlı firma bulundu

Turizm ve Seyahat Kategorisi Kış Turizmi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Kış Turizmi Firma Rehberi

Kış turizminde genel olarak kayak sporu ön planda yer almaktadır. Bu sporun gerçekleştirilebileceği farlı ve de eğimli alanlara birbirinden farklı konaklama tesisleri kurulmuştur. Kış turizminin, özellikle de ülkemizin farklı yörelerinde bir hayli popüler hale gelmiştir. Kayak sevenlerin büyük bir kısmı, Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Sarıkamış Kayak Merkezi'ni tercih etmektedirler. Burası tam olarak 2634 metreye yükseklikte yer alan Çamurlu Dağı'nda bulunmaktadır. Ülkemizde kış turizminin yoğun olarak gerçekleştirildiği alanlardan biri de Kartalkaya Bolu'dur. Burası Batı Karadeniz Bölgesi'nde popüler hale gelmiştir. Mekanın en önemli özelliklerinden biri de Alp Kayağı, Kayaklı Koşu ve de Tur Kayağı Sporlarına çok uygun olmasıdır.

Türkiye'nin en popüler kayak merkezleri olarak Esentepe ve Bozdağ gibi Kayak merkezleri bilinir. Ülkemiz kış turizminin her geçen gün daha da geliştirildiği büyük bir alana sahiptir. Yaz tatilini sevmeyen insanların ise genel olarak kayak yapmak adına kış turizminin yer aldığı konaklama merkezlerine yöneldiklerini söylemek mümkündür. Sitemizin bu kategorisi üzerinden sizler de kış turizmi firmalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Kış Turizmi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.