Firma Arama Sonuçları

Toplam 272 kayıtlı firma bulundu

MURAT SARI

(Toplamda 0 Yorum)

Lokaller ve Tesisler

Bir örgüt ya da kurum görevlilerin ya da üyelerinin buluşmaları için ayrılan yere lokal denmektedir. Birçok meslek odasının lokalleri bulunmaktadır. Alkollü içecek bulunmaktadır. Kapıda üye olmadan girilmez yazsa da üye olmak çok kolaydır.

Çocuk bahçeleri, yeşil alanlar, parklar, piknik ve eğlence alanları, stadyum ve ibadet alanları tesis olarak adlandırılır. Sosyal ve kültürel tesis alanları bulunmaktadır. Müze, sinema, tiyatro, kreş, anaokulu, çocuk yuvası, bakım evleri, yetiştirme yurtları, gezi parkurları, rehabilitasyon merkezi bunlardan bazılarıdır.

Sosyal tesislerde nişan, düğün, sünnet, mezuniyet balosu, iftar yemekleri ve iş yemekleri organizasyon hizmetleri bulunmaktadır. Sosyal tesislerin kaliteli ve hesaplı hizmet anlayışıyla ailecek güzel vakit geçirmenizi sağlar. Dört mevsim açık olan tesislerde istediğiniz organizasyonu yapabilirsiniz. Birinci sınıf servis anlayışı, Türk mutfağının en lezzetli yemeklerini uygun fiyat skalasıyla, hijyenden ödün vermeyen tavırlarıyla müşterilere sunmaktadırlar. Uzman kadrosu ve uluslar arası standartlara sahip olan tesislere gitmek isterseniz sizlere listelediğimiz birbirinden güzel lokal ve tesisleri ziyaret edebilirsiniz.