Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 12.257 kayıtlı firma bulundu

Demir - Çelik - Metal Kategorisi Madeni ve Metal Eşya İmalat ve Satış Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Madeni ve Metal Eşya İmalat ve Satış Firma Rehberi

Madeni eşya denilince aklımıza hemen yer altındaki madenler veya organize sanayi sektöründe kullanılan ham maddeler gelmektedir. Metal ise yüksek ısı ve elektriği iletmesi, kendine has parlaklığı olması, şekillendirmeye yatkın elementtir. Madeni eşyalar günlük yaşantımızda ev ve iş yerlerinde sıklıkla rastlamaktayız. Demir, alüminyum, profil, saç gibi metal ürünleri madeni malzemeler olarak imalatçılardan usta ellerde tezgahlarda işlenerek satıcılara ulaşmaktadır. Ancak madeni eşyalar bize hemen ulaşma maktadırlar. Tonlara yakın metal malzemelerin, taşınacağı tırlara veya vinçlere taşınıp, sevkıyatla fabrikalara aktarılmaktadır. Fabrikalarda bu malzemeler kesilip, bükülüp, boyanarak ve daha birçok aşamadan geçerek tüketiciye ulaştırılmaktadırlar.

Evlerimizde kullandığımız madeni eşya ev gereçleri ise; perdeleri takmamıza son derece yarayan merdivenler, ütü masası, masa ayakları, belli başlı sandalye çeşitleri, çamaşırlarımızı kurutmamıza yarayan askılık ve kurutmalık, ütü masası, çelik tencere, kaşık çatal gibi evimizin hemen hemen her yerinde yer almaktadır. Metal eşya ev gereçlerimiz ise yemeklerimizi pişirdiğimiz tencerelerimiz, çaydanlıklarımız, eşyaları birleştirmemize yarayan vidalarımız örnek olarak verebiliriz.

Madeni ve metal eşyaların satışını, satacağınız ürün ve sektöre göre değişiklik göstermektedir. Madeni eşya ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için türüne göre rehberimizde yer alan züccaciyeler veya inşaat ve yapı dekorasyon şirketleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Demir - Çelik - Metal Kategorisi Madeni ve Metal Eşya İmalat ve Satış Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.