Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 782 kayıtlı firma bulundu

Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Ofset Baskı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Ofset Baskı Firma Rehberi

Günümüz teknolojisinde en çok kullanılan baskı çeşitlerinden biri de ofset baskı olmuştur. Genel olarak yüzeysel kaplamalarda kullanılan bir tür baskı çeşididir. Yani dergi ve gazete kapakları ofset baskı kullanılarak yapılmaktadır. Temel çalışma prensibine bakıldığında ise mürekkebin kauçuk vasıtası ile kağıda geçirilme işlemi olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Her türlü kağıt ya da gramaja ofset baskı yapılabilir. Daha kısa bir zaman diliminde baskı işlemlerini tamamlamak mümkündür. Bu sayede hem daha etkili ve de hem de daha kolay bir çalışma yürütmek de kaçınılmaz olacaktır. Ofset baskı yapmak için bilgisayarda tasarım yapacak olan tasarımcılar işlerini bitirdikten sonra, baskı aşaması için çeşitli firmalarla iletişime geçerler. Ofset baskı yapacak olan firma ya da kişiler, teknolojik imkanları çok iyi bilmeli ve de tanımalıdır.

Bu tür bir baskıyı kullanmanın en büyük avantajı ise; zaman kaybı durumunun söz konusu olmayacak olmasıdır. CTP teknolojisi sayesinde doğrudan bilgisayarlardan baskı alınması mümkündür. Bu sayede eskisi gibi film ya da montaj işlemlerini gerçekleştirmeye gereksinim kalmayacaktır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Ofset Baskı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.