Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 13.934 kayıtlı firma bulundu

SÜLEYMAN ARSLAN HOTEL ASLAN

(Toplamda 0 Yorum)

HABİB ARSLAN HOTEL ASLAN

(Toplamda 0 Yorum)

Turizm ve Seyahat Kategorisi Oteller Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Oteller Firma Rehberi

Oteller insanların belirli bir ücret ödeyerek, geçici olarak konakladıkları ve de beslenme ihtiyaçlarını da karşıladıkları alanlar olarak bilinmektedirler. Öyle ki insanlar gerek farklı bir kültürü tanımak için bir yerden başka bir yere seyahat edebilecekleri gibi, iş yemekleri vb. gibi sebeplerle de farklı ülke ya da şehirlere gidebilmektedirler. Ülkemizin dört bir yanında bu anlamda hizmet veren bir çok kurum ve kuruluş vardır. Kişiler gelir düzeylerine göre ucuz ya da lüks otelleri tercih edebileceklerdir. Bazı oteller ise sadece turistik amaçlı hizmet veren kurumlar olarak da hizmet vermektedirler. Bu tür mekanlar genellikle turistik işletme belgesine sahiptirler. Turistik belge sahibi olmayan kurumlar da yine yerel yöneticiler tarafından sıkça kontrol edilecektir.

Oteller bilindiği gibi özelliklerine göre farklı sınıflandırmalara ayrılabilmektedirler. Bir yıldızlı otellerde genel olarak 10 oda yer alırken, 2 yıldızlı otellerde en az 20 oda ve odalarda telefon, ekstra olarak da içki servisi için büfe yer alır. 3 yıldızlı otellerde en az 30 oda bulunur. Bu tür kurumlarda ısıtma ve soğutma sistemleri vardır. 4 yıldızlı otellerde ise en az 70 oda bulunur ve banyolara küvet, birinci sınıf lokanta, çamaşır ve ütüleme servisleri vardır. 5 yıldızlı oteller ise genel olarak lüks kurumlar sınıfına girmektedirler.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Oteller Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.