Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 10.624 kayıtlı firma bulundu

Demir - Çelik - Metal Kategorisi Sac - Çelik Profil Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Sac - Çelik Profil Firma Rehberi

Levha haline getirilmiş demir metal malzemeye sac denmektedir. Kalın levhaların silindirler arasından geçirilmesiyle oluşmaktadır. Sıcak olarak yapılan haddelenmeden sonra, yüzeyin düzgün olması için soğuk haddelenme ile devam edilir. Saclar değişik kalınlıkta olabilmektedir. Belirlenen standart ölçüler dahilinde veya isteğe bağlı olarak şerit şeklinde de kesilebilir. Bu işlem için iki adet merdane gerekmektedir. Gemi gövdeleri, çeşitli vasıtaların kapakları ve birçok teknolojik sahada sacların önemi büyüktür. En çok sac elektrik araçlarında kullanılır.

Çelik profil, deprem kuşağında ve gelişmiş ülkelerde sıkça tercih edilmektedir. Çelik profillerin kolay şekillenmeleri sayesinde değişik tasarımlar uygun mimari yapılara entegre edilmektedir. Çelik profil yaptırmak istediğinizde aklınıza, çelik profil fiyatlandırma neye göre belirlenir? Sorusu belirlenebilir. Profil üzerine uygulanacak delik işlemleri, özel sipariş ürünleri, özel paketleme seçenekleri, sacın cinsine, kullanılacak sac ebadına, sac teknik özelliklerini fiyatı etkilemektedir.

Sizin için listelediğimiz firmalarla iletişime geçerek sac-çelik profil hakkında bilgi alabilir, fiyatı belirleyebilirsiniz. Firmalarımız, müşterilerin istek ve arzularına göre her türlü ölçülerde çelik profil üretilmektedir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Demir - Çelik - Metal Kategorisi Sac - Çelik Profil Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.