• Geri dön

  • 20 Görüntülenme

  • 31 Haber

  • 821 İşletme görüntülenme


Elektronik ürünlerini uygun fiyat, kaliteli hizmet ve güvenilir alışveriş yaklaşımıyla kullanıcılarına ulaştırmak üzere hizmet veren incehesap.com, İnce Cuma Kampanyası ile teknolojiseverlere özel birbirinden avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor.

Gaming hazır sistemlerden profesyonel oyuncu ekipmanlarına kadar çok geniş bir yelpazede binlerce teknoloji ürünü sunan e-ticaret platformu incehesap.com, kullanıcılarına özel yepyeni bir kampanya başlattı. En uygun fiyat, kaliteli ve güvenilir alışveriş yaklaşımıyla hizmet veren incehesap.com, düzenlediği kampanya kapsamında tüm ürün kategorilerinde %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

%50'ye varan indirim fırsatı

23 Kasım Salı başlayıp 28 Kasım Pazar bitecek İnce Cuma Kampanyası’nda cep telefonları, televizyonlar, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar, bilgisayar bileşenleri, bilgisayar aksesuarları, beyaz eşya ürünleri, robot süpürgeler, ses sistemleri ve daha birçok kategoride birbirinden avantajlı ürün alternatifleri, %50'ye varan indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

%40’a yakın büyüme hedefi

Geçtiğimiz yıl 25-30 Kasım 2020 tarihlerinde de %50’ye varan indirimler sunan marka, bu yıl hem toplam ürün satışında hem de ciro anlamında geçen yıla kıyasla %40’a yakın büyüme hedefliyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL