• Geri dön

  • 81 Görüntülenme

  • 16 Haber

  • 21 İşletme görüntülenme


Yeni nesil sigortacılığın öncüsü Aksigorta ve Türkiye’nin ilk online pazaryeri GittiGidiyor, 17 Şubat Kedi Günü için bir araya geldi. İş birliği ile 17 Şubat – 17 Mart arasında Aksigorta’dan Pati Sigortası alan poliçe sahipleri GittiGidiyor’dan yapacağı 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL indirim kazanacak.

Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, 17 Şubat Kedi Günü vesilesiyle Türkiye’nin ilk online pazaryeri GittiGidiyor ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen iş birliği ile 17 Şubat – 17 Mart 2020 tarihleri arasında Aksigorta’dan Pati Sigortası alan poliçe sahipleri GittiGidiyor’dan yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde belirli kategorilerde geçerli 20 TL indirim fırsatı yakalayacak. İndirim kodu için poliçe sahiplerinin GGPATI boşluk TCKN yazıp 7725’e SMS göndermesi gerekiyor.

Trafik kazasından kalp krizine pek çok riski kapsıyor
Patili dostlarımızın daha sağlıklı ve güvende bir yaşam sürebilmesi için Aksigorta Pati sigortası ile trafik kazası, yüksekten düşme, başka bir kedi veya köpek ile kavga sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar, herhangi bir kaza veya enfeksiyon sebebiyle oluşacak göz sorunları, yanık, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma veya batması, böcek ısırması, ısı çarpması, boğulma tehlikesi gibi durumlarda gereken acil tedavi masrafları sigorta kapsamında bulunuyor.Değerli dostlarımız için sigorta kapsamında anlaşmalı veterinerlerde yılda 1 kez ücretsiz muayene ile birlikte tırnak kesimi ve göz-kulak temizliği hizmetleri yer alıyor. Aksigorta Pati Sigortası kapsamında evcil hayvanınızın, 3. kişilere ya da onların eşyalarına vereceği zararlar da 3.000 TL’ye kadar güvence altına alınıyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiler linkten incelenebiliyor. https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/2020-aksigorta-patisigortasi-indirim-kuponu-kampanyasi

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL