Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.282 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Çevre Danışmalığı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Çevre Danışmalığı Firma Rehberi

Çevre danışmanlığı firmaları, işletmelerin çevre izinleri ve lisans işlemlerini yapmakla yükümlü kurumlar olarak bilinmektedirler. Genellikle yıllık sözleşme bazında çalışmalarını sürdüren bu şirket ve kişiler, sözleşmeleri bakanlıklara da bildirmekle yükümlü tutulurlar. İşletmelerde görevlendirilmiş olan çevre danışmaları, ek 1 listesinde yer alan maddeler gereğince ayda en az 2 defa tam gün, ek 2 listesinde yer alan maddeler gereğince de ayda bir gün tam gün çalışarak tetkikler yapmak zorundadırlar.

Yapılan tüm tetkik ve işlemlerin ilgili firmalar ile paylaşılması, eksiklerin belirtilmesi ve yasal mevzuat doğrultusunda uygunluğu sağlamak için nelerin gerektiği konusunda bilgilendirmeler yapan bu iş alanı, günümüzde her firmanın ihtiyaç duyduğu bir alan olmuştur. İşinin uzmanı kişilerle görüşmek için ilan detaylarını inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Çevre Danışmalığı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.