Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.848 kayıtlı firma bulundu

S.S. KAPIDAĞ TURİZM GELİŞTİRME KOOPERATİFİ

(Toplamda 0 Yorum)
  • Kategoriler :
  • Alt Kategoriler :

Turizm ve Seyahat Kategorisi Devre Mülk - Tatil Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Devre Mülk - Tatil Firma Rehberi

Devre mülk tatillerin en önemli özellikleri, hak sahibi olan kişilerin bir haftalık süreç boyunca ya da belirlenmiş herhangi bir zaman diliminde tatil yapmak isteyen kişilere ilgili alanda kalma hakkı tanıyan bir tür uygulama olmasıdır. Öyle ki bu tür konaklama tipi bazı kanunlarla düzenlenerek, hukuki bir süreçten geçmektedir. Bu tür bir tatil sürecinde konut olarak kullanılmaya uygun yapılar tercih edilmelidir. Devre mülkler genellikle senenin belirli zamanlarında belirlenmiş olan süre boyunca kullanım imkanını beraberinde getirir. Kanuni düzenlemelere göre, devre mülk tatil için öncelikle işletme sahipleri ve de tatil yapacak kişiler arasında sözleşme imzalanır.Bu sözleşme yapılmadan önce tüketici konumunda olan müşterilere ön bilgilendirme formunun sunulması şarttır.

Ayrıca devre mülk tatil hakkına sahip olan kişilerin 14 gün boyunca cayma hakları da söz konusudur. Herhangi bir cayma durumunda ise 14 gün dolmadan, noter aracılığı ile başvuru yapılması gerekir. Sizler de sitemizin bu kategorisinden devre mülk tatil imkanı sunan, çeşitli işletmecilerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Devre Mülk - Tatil Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.