Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4.860 kayıtlı firma bulundu

Elektrik Kategorisi Elektrik Motorları - Jeneratör Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Elektrik Motorları - Jeneratör Firma Rehberi

Elektrik motorları elektrik enerjisini mekanik enerjiye dönüştüren elektrik makinesidir. Motorların çoğu döner düzeneklidir. Günümüzde en çok kullanılan elektrik motorları; çamaşır makinesinin pompası, buzdolabının kompresörü, mutfak aspiratörünün pervanesidir. Artık elektrik motorları çoğunluğu mikro işlemciyle donatılmıştır böylelikle kullanan kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir duruma getirilebilir.

Neredeyse her işi elektrik sayesinde halleden toplumumuz karşılaştıkları elektrik kesintisi sebebiyle büyük zorluklar yaşamaktadır. Ancak bu sorunu çözmeye yönelik aletler üretilmiştir. Jeneratörler insan hayatı için çok önemli bir yere sahiptir. Özelliklerde hastanelerde kullanılan jeneratör elektrik kesilmesi anında devreye girerek hastaları zor durumdan kurtarmaktadır. Yoğun bakımda kalan hastaların makineye bağlanmasından kaynaklı elektrik son derece önemlidir. Jeneratörler sayesinde elektrik kesintisinden hiçbir şekilde etkilenilmemekte. Hastane dışında iş yerlerinde ve sitelerde jeneratör kullanılmakta. Enerji düzeyi ve boyutuna göre modelde ve fiyatta farklılık göstermektedir.

Jeneratörler motor ve alternatörden meydana gelen parçaların birleşmesiyle var olan mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çevirir. Jeneratörler 3 çeşittir. Dizel, benzinli ve doğalgazla çalışan jeneratörler mevcuttur.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Elektrik Kategorisi Elektrik Motorları - Jeneratör Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.