Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 11.148 kayıtlı firma bulundu

Ev Tekstili Kategorisi Ev Tekstili Aksesuarları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Ev Tekstili Aksesuarları Firma Rehberi

Bireylerin evlerinde rahatlama, dinlenme, huzur bulma kısacası yaşam kalitesini arttırmaya yönelik, yemek, temizlemek ve uyumak gibi faaliyetleri gerçekleştirilmesine olanak sağlayan ürünlere ev tekstili adını almaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve kullanışı, tasarımı ve alanları sürekli olarak gelişim ve değişim göstermek zorundadır.

Mobilya ve aksesuarların çoğunluğu ahşap teknolojisinin alanına girmesinden kaynaklı ev tekstilleri ve dekorasyonunda kullanılan ev tekstilleri bu alanda yer almaktadır.

Ev tekstili ürünleri günlük ev yaşantımızda kullandığımız her eşyadır. Tül perdeden döşemeliklere, banyo ürünlerinden güneş koruma sistemlerine kadar geniş kapsamlı ürünlerdir. Dekoratif kâse ve tabaklar, mumluk, burner, şamdanlar, örtü, dekoratif yastık kılıfı, çerçeve, vazo ev aksesuarlarının en çok kullanılan ürünleridir.

Ev tekstili sektörde 70’den fazla şirket hizmet vermektedir. Ev tekstili sektöründe mutfak ve yemek odası, banyo, uyku ve yatak odası tekstilleri, halı, zemin ve duvar kaplama, ev tekstili aksesuarları üretmektedir.

Ev tekstili aksesuarları ve dekorasyon ürünlerini bilgi ve kullanımlarını iyi bilmesi müşterilere sunulup satılması konusunda avantaj sağlamaktadır.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Ev Tekstili Kategorisi Ev Tekstili Aksesuarları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.