Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.983 kayıtlı firma bulundu

Ambalaj ve Kağıt Kategorisi Kağıt Poşet Kutu İmalat Satışı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Kağıt Poşet Kutu İmalat Satışı Firma Rehberi

Plastikler maalesef ki hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. Yüzyılın malzemesi kabul edilen plastikler işlenebilir, kullanım kolaylığı ve hafifliği sayesinde her alanda mevcuttur. Alışveriş yapmaya gittiğimiz her yerde gördüğümüz ürünlerin başlıcası plastik poşet. Petrol türevinden ve atık malzemelerin ikincil kullanımından oluşur ve sadece %1 geri dönüşüme yatkındır. Dünyada ilk defa 1977 yılında üretilmeye başlayan naylon poşet ilk olarak alışveriş merkezlerine dağıtımı yapılmıştır. Üretim maliyeti düşük olduğundan dolayı hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Geri dönüşümü poşete kıyasla kolay olan ürünlerden biri kağıt ve kartondur. Kağıt ve kartonun hammaddesi olan selüloz maddesidir. Selüloz bitkilerden ve özel yetiştirilen ağaçlardan elde edilmektedir. Günümüzde üretilen kağıtlar arasında ambalaj kağıdı ise ambalaj kağıdı gibi çeşitli üretimi yapılmaktadır. Kağıdın bir diğer kullanım alanı karton kutu yapımıdır. Bunun için kullanılan oluklu mukavva preslenerek şekil verilir.

Kağıt,poşet veya kutu imalatı yaptırmak isterseniz seçtiğimiz şirketlerle iletişime geçebilir, imalatı yaptırdığınız ürünleri kolaylıkla satışını yapabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Ambalaj ve Kağıt Kategorisi Kağıt Poşet Kutu İmalat Satışı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.