Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5.310 kayıtlı firma bulundu

Elektronik Kategorisi Led Aydınlatma Sistemleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Led Aydınlatma Sistemleri Firma Rehberi

LED, en yeni aydınlatma sistemlerinden biri olarak bilinmekte ve uzun süredir kullanılan aydınlatma türüdür. Yeni üretilen aydınlatma sistemleri ürünün ısınma problemine çözüm bulunması, LED teknolojisinin kullanımı arttırmıştır.

LED’lerin diğer aydınlatmalara göre en büyük avantajı uzun ömürlü olması ile bilinen klasik aydınlatmalara göre daha ekonomik olmasıdır. Düşük enerji tüketimi ile çevre dostudur. LED aydınlatma sistemleri Flamanlı ürünlere göre %80-85, tasarruflu ampullere göre de %60 oranında enerji tasarrufu etmektedir.

LED teknoloji görüntü açısından da klasik ampullere göre daha mimari tasarıma sahiptir. Daha değişken ve esnek ampuller, ışık lümen değerleri ile de mimari tasarımların lehine bir değişim göstermektedir.

LED ürünleri otomasyon ürünleri ile uyumluluk sağlamış, farklı renk ve dim edilebilir seçenekleriyle de gün geçtikçe yaygınlaşmıştır. Işık verimliliği yüksektir. 

Karbondioksit salımı yok denebilecek kadar azdır. Çevre dostudur. Halojen gazlar ve civa gibi ağır maddeler bulundurmamaktadır. Kullanım süreleri bittiğinde bile doğaya herhangi bir zararı yoktur.

Darbelere dayanma ve uzun ömürlü olmaları sayesinde LED aydınlatma sistemleri müdahale edilmesi zor yerlerde verimli çözümler sunmaktadır.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Elektronik Kategorisi Led Aydınlatma Sistemleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.