Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 14.596 kayıtlı firma bulundu

Ev Tekstili Kategorisi Perdeciler (Mefruşat) Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Perdeciler (Mefruşat) Firma Rehberi

Perde dekorasyonu mobilya dekorasyonu kadar önemli bir unsurdur. Hatta en önemlisi olan üründür. Alacağınız perdeleriniz duvar, halı ve tavanınızla uyum içerisinde olmalıdır. İyi bir perde seçerek dekorasyonunuzla bütünlük sağlayabilirsiniz. Perdeler kullanım amacına göre çeşitliliği fazla olan dekordur. Çocuk odası, yatak odası, salon, mutfak için ayrı ayrı perde seçimi yapılması gerekmektedir. İş yerleri ve ofis için kullanılacak perdeler bile farklılık göstermesi gerekir.

Perde çeşitleri; katlama perde, zebra perde, kruvaze perde, dikey perde, jaluzi perde, screen perde, stor perde, siluet perde, briz perde, plise perde ve çift sistemli perdedir.

Stor perde en çok kullanılan perde çeşididir. Tül perdeler ile birlikte kullanılır. Tül perdelerin altına takılan stor perdeler daha güzel durmaktadır. Karartma stor perdeler ise evinize güneş girsin istemiyorsanız çoğunlukla çok güneş alan alanlarınızda veya yatak odalarınızda karartma stor perdeleri tercih edebilirsiniz. Bu perdeler sayesinde mobilyalarınız korunmuş olur, loş ışık ortamında da ideal uykunuzu almış olursunuz. Perde çeşitleri hakkında detaylı bilgi ve perdeleri satın alabileceğiniz kişilere perdeci adını almaktadır.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Ev Tekstili Kategorisi Perdeciler (Mefruşat) Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.