Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 81 kayıtlı firma bulundu

Resmi Kurumlar Kategorisi Sosyal Güvenlik Kurumları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Sosyal Güvenlik Kurumları Firma Rehberi

Sosyal Güvenlik Kurumları Emekli Sandığı, Bağkur ve de Sosyal Sigortalar kurumun birleştirilmiş olduğu tek bir kuruluştur. Ülkemizdeki insanlar bu kurumun faaliyetlerinden faydalanmak hakkı vardır. Genel olarak sosyal sigortacılık ilkelerine dayalı olmak kaydıyla, kolay erişilebilir olan ve de mali açıdan sürdürülebilir olan sosyal güvenlik sisteminin yürütülmesini sağlamaktır. Kısacası ülkemizdeki güvenlik politikalarını geliştiren ve uygulana bir kurum olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Hem gerçek hem de tüzel kişilere hizmet söz konusudur. Kişilerin sosyal güvenlik anlamındaki tüm hak ve yükümlülüklerin yerine getirilmesini kolaylaştırırlar.

Bu tür kurumlar aynı zamanda ulusal kalkınma politikalarının uygulama programlarını da dikkate alarak, sosyal güvenlik politikaları uygularlar. Ayrıca bu politikaların geliştirilmesine yönelik çalışmalar da sürdürürler. Ayrıca sosyal güvenlik alanında, kamu idareleri arasında koordinasyon ve işbirliği sağlamak da yine sosyal güvenlik kurumlarının sorumlulukları arasında olacaktır. Yabancı ülkelerle yapılan olan sosyal güvenlik anlaşmaları ile de Sosyal Güvenlik Kurumu ilgilenir. Sitemizin bu kategorisinden sizler de SGK kurumlarına ulaşabilir ve bu alanda uzmanlaşmış kişileri bularak iş gücü temin edebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Resmi Kurumlar Kategorisi Sosyal Güvenlik Kurumları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.