Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.783 kayıtlı firma bulundu

Para ve Finans Kategorisi Varlık Yönetim Şirketleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Varlık Yönetim Şirketleri Firma Rehberi

Ülkemizde 2004 yılından bu yana kurulmuş olan ve hala da varlıklarını aktif olarak devam ettiren 13 tane varlık yönetim şirketi bulunmaktadır. Bu alanda hizmet veren firmalar genel olarak bankaların elinde bulunan batmış kredileri devralmaktadırlar. Temel amaç, devralınan kredileri ilgili kişilerden tahsil etmektir. Varlık Yönetim Şirketleri denildiği zaman genellikle akıllara Anadolu Varlık, Atlas Varlık, Bebek Varlık, Destek Varlık, Efes Varlık, Final Varlık, Güven Varlık, İstanbul Varlık, Mega Varlık, Rct Varlık, Sümer Varlık, Turkasset Varlık ve de Vara Varlık Yönetim Şirketleri gelir. Bu firmaların her biri anonim olarak varlıklarını devam ettirmeye çalışır. Ancak bazı şirketler de bankaların yan firması olarak çalışmalarını sürdürmektedirler.

Günümüzde insanlar ekonomik anlamda kendilerini geliştirmek adına çeşitli kredi olanaklarını kullanmaktadırlar. Fakat kredilerin ödenmemesi durumunda da çeşitli sıkıntılar söz konusu olmaya başlar. Bankaların da içine girdiği bu sıkıntıyı gidermek adına varlık yönetim şirketlerinin hizmetlerinden faydalanmak şarttır. Sitemizin bu kategorisinde varlık yönetim şirketi olarak çalışan çeşitli firmaların ilanlarını bularak, en kaliteli hizmet standartlarından faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Para ve Finans Kategorisi Varlık Yönetim Şirketleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.