Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 7 kayıtlı firma bulundu

Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Voip Hizmetleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Voip Hizmetleri Firma Rehberi

VoIP, yurtdışında hemen hemen herkesin kullandığı ancak ülkemizde halen yaygın kullanılmayan yeni bir teknoloji ve protokoldür. Voice Over Internet Protocol’ün kısaltmasıdır. İsminden de belirtildiği üzere internet üzerinden ses görüşmesidir. Günümüzde daha çok Telekom operatörleri VoIP teknolojisi kullanılarak hizmet verilmektedir. Telefon görüşmelerinde ses sinyallerinin internet hattı üzerinden taşınması anlamına gelmektedir. VoIP hizmeti üzerinden ses iletimi yapabilmesi mümkün olmasından kaynaklı mobil ya da sabit telefonlarla ulusla arası görüşmenizde dâhil olmak üzere düşük maliyetlerle ya da ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

VoIP kullanmanın avantajları şunlar:
Maliyet: Birçok çalışanı bulunan şirketlerde ya da sürekli yurtdışı konuşulması gereken durumlarda yüksek telefon faturası ödemek yerine aylık sabit fatura ödeyerek maliyetini minimuma indirir.

Güvenlik: Özel hayat ihlali olarak telefon dinlemelerin arttığı ve giderek yaygınlaştığı şu zamanlarda en iyi çözüm seçeneğiniz VoIP teknolojisidir. Çünkü VoIP teknolojisinde analog ses sitemlerini dijital veri sistemlerine dönüştürmektedir.

VoIP mobil: IOS ve Android işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Voip Hizmetleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.