Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4 kayıtlı firma bulundu

Spor Kategorisi Yoga Salonları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Yoga Salonları Firma Rehberi

Yoga bilindiği gibi Hindistan'da ortaya çıkmış olan fiziksel, zihinsel ve de ruhsal uygulamaların bütünü olarak tasvir edilebilmektedir. Bu uygulamada pozlar ve meditasyon aracılığı ile zihin ya da ruhta sükunete ulaşmak hedeflenmektedirler. Yapılan hareketlerin önemli bir kısmı fiziksel etki yaratır. Ancak vücutta meydana gelen rahatlama hissi ile birlikte zihinde de rahatlama ve objektiflikler meydana gelecektir. Yoga öğretisi temel olarak 8 aşamadan oluşur. Bu aşamalardan ilki yamadır. Yolculuğun ilk adımı ve geri çekilme olarak da nitelendirilen bu sistemde, zarar vermemek, doğruluk ve de nefsi kontrol altına almak hedeflenmektedir. Diğer aşamalara verilen isimler ise; Niyama, Asana, Pranayama, Pratyahara, Dhrana, Dhyana ve de Samandhi'dir.

Her aşamanın kendisine has bir özelliği vardır. Bu özellikler kapsamında zihin rahatlaması sağlanır. Meydana gelen rahatlama sayesinde de kişiler günlük yaşamlarına çok daha pozitif başlayacaklardır. Sitemizin bu kategorisinde alanında en deneyimli yoga eğitmenlerinin yanı sıra yoga salonlarını da bulmanız mümkün olacaktır. Tercih edilen yoga salonlarının tam donanımlı olmasına dikkat edilmesi önerilmektedir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Spor Kategorisi Yoga Salonları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.