• Geri dön

  • 212 Görüntülenme

  • 34 Haber

  • 1.102 İşletme görüntülenme


14 Şubat Sevgililer Günü için çeşit çeşit canlı çiçekler, kalp pastalar, makyaj ürünleri ve renkli iç çamaşırı seçenekleri A101 mağazalarında sizi bekliyor!

9.000 şubesi ile Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri olan A101 marketleri 14 Şubat Sevgililer Günü için birbirinden güzel ve farklı ürünleri, sevgilisini mutlu etmek isteyen müşterileri ile buluşturuyor.

Sevgiyi en güzel ifade eden hediyelerin başında gelen canlı çiçekler, uygun fiyatlarla A101 mağazalarında sevgilisinin gönlünü feth etmek isteyenleri bekliyor. Sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerden biri olan canlı çiçek alternatifleri olarak, orkideler 34,95 TL, büyük boy sümbüller ve kaktüsler 7,95 TL’den satılıyor.

9,95 TL’den başlayan Golden Rose ve Emiliy makyaj ürünleri de sevgilier günü için tercih edilecek hediyelerden. Golden Rose göz farından mat ruja ,Emiliy göz kaleminden dudak kalemine kadar çeşit çeşit ürünler A101’ler de sevgilisini mutlu etmek isteyenleri bekliyor. Bunların dışında 4.95 TL’den başlayan fiyatlarla satılan rengarenk Silk&Blue ve Marie Claire iç çamaşırları da sevgililer günü hediye alternatifleri olarak göze çarpıyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL