AKN 34 GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞENLİKKÖY MAH. CUMHURİYET CAD. SAYNAK AP BLOK NO:22 İÇ KAPI NO:2 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 24.08.2021 00:21:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : AKN 34 GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 19 Mart 2021 Cuma
 • Sermaye : 5.000.000 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 0320558753
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 300912-5
 • Oda Sicil Numarası : 1290689
 • NACE Kodu : 475401
 • Mersis No : 0032055875300001
 • E-Tebligat Adresi : 25949-76964-21480
ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ Meslek grubunda, BAKIRKÖY / İSTANBUL Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda beyaz eşya ve elektrikli küçük ev aleti perakende ticareti (buzdolabı, çamaşır makinesi, su ısıtıcı, vantilatör, davlumbaz, tost makinesi, mutfak robotu, vb.) (radyo, televizyon ve fotoğrafçılık ürünleri hariç) konularında hizmet vermektedir.
1-Her türlü gıda maddelerinin üretimi, toptan ve perakende alımı, satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
2-İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş, ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.
3-Her türlü dana, sığır, koyun, kuzu, keçi eti toptan ve perakende alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. Her türlü kümes hayvanları etlerinin toptan ve perakende alım ve satımını yapmak.
4-İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
5-İnşaat işlerinde kullanılan her türlü demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, kireç, doğrama, alçı, çimento, fırınlanmış kum, mermer, mozaik, fayans, seramik, vitrifiye, marley, parke, armatür, pvc boru ve birleştirme parçaları, temiz su ve birleştirme parçaları, izolasyon malzemeleri, duvar kağıdı, boya, banyo ve mutfak aksesuarları, hazır kapı, merdiven ve bütün elektrik malzemelerinin alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak
6-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak.
7-Şirket ahşap, yarı ahşap ve betonarme toplu konut, özel konut, her türlü devlet inşaatları yapabilir.
Kendi adına yapmış olduğu inşaatları pazarlayabilir.
8-Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak.
9-Her türlü medikal malzeme alım, satımı ithalat ve ihracatını yapar.
10-Konusu ile ilgili olarak yurt içi ve yurt dışında temsilcilik ve distribütörlük açar ve açtırır.
11-Konusu ile ilgili danışmanlık ve komisyonculuk faaliyetlerinde bulunur.
12-Sirket yukarıdaki amaçları gerçekleştirmek için;
Şirket amaçları gerçekleştirmek için her türlü işyeri depo ve tesisleri kurabilir kiralayabilir.
Amaç ve konusuna giren faaliyetleri serbest bölgelerde icra edebilir.
Serbest bölgede işyeri depolar ve tesisler kurabilir, şubeler açabilir, serbest bölgeler mevzuatının ön gördüğü her türlü işlem ve faaliyetlerde bulunabilir.
Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edilir.
Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
Şirket amacı ve uğrası konusuyla ilgili faaliyetler için faydalı olan ihtira hak beratlarını, imtiyaz ve telif haklarını marka, model, resim ve ticaret unvanlarını, gayri maddi haklarını imtiyaz ve telif haklarını marka, model, resim ve ticaret unvanlarını, gayri maddi haklarını iktisap etmek, kiralamak, kullanmak, satmak, kiraya vermek, kiralamak, üzerlerinde intifa ve rehin haklarını tanımak gibi hukuki tasarruflarda bulunmak. Her türlü taşınmazı satın almak ve bizzat inşaa ederek sahip olmak, bunları kiralamak ve satmak, bunlar üzerinde başkalarına telkin ve ipotek haklarını tesis etmek veya kendi alacaklarını teminen gayrimenkul ve menkul mallar üzerinde ipotek veya rehin almak, her türlü teminatlı ve teminatsız yurt içinde ve yurt dışında istikraz mukaveleleri akdetmek, banka ve sair müesseselerden kredi almak.
Şirket amaçlarını gerçekleştirmek için kurulu diğer şirketlerin hisselerini almak, iştirak etmek, faal şirket veya firmaları aynen ve kısmen devir alabilir

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AKN 34 GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL