Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Barter Şirketleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Barter Şirketleri Firma Rehberi

Barter şirketleri çeşitli kurum ya da kuruluşların ve de insanlar arasında gerçekleştirilecek takas işlemlerini üstlenmektedir. Aslına bakıldığında bu hizmet türünün, bir firmadan satın alınan mal ya da hizmetin bedelini ödemek için, karşılık olarak yeni mal ve hizmet üretimi sağlamak olduğunu söylemek mümkündür.

Takas usulü gerçekleştirilen alışverişlerin denetimini üstlenen tüm aracı kuruluşların bir araya gelerek oluşturduğu pazara Barter sistemi adı verilir. Bu alanda hizmet veren şirketlerden destek ya da hizmet almak, aynı şekilde çeşitli şirketlerin de kendilerine müşteri bulmalarını sağlamak için barter şirketleri kategorimizde yer alan ilanları detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Özellikle de hizmet almayı düşünen siteler firma rehberi platformumuz aracılığı ile diğer firmaların da web sitelerini ziyaret edebilecektir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Barter Şirketleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.