Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.947 kayıtlı firma bulundu

BAY MEDYA BÜLENT AYDIN

(Toplamda 0 Yorum)

Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Dergiler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Dergiler Firma Rehberi

Dergiler de tıpkı çeşitli kitle iletişim araçları gibi insanlar arasında iletişim sağlayan bir tür yazılı basın dalıdır. Çıkarılan ürünler genel olarak politika, bilim, sanat gibi çeşitli dallara hitap ediyor olabilir. Dergilerin içerisinde düşünsel olarak belirli bir nitelik taşıyan yazılara yer verilmiştir. Aynı zamanda bu tür iletişim araçlarının da belirli bir zaman aralığında çıkarıldıkları biliniyor. Yani süreli yayın kategorisinde bulunmaktadırlar. Bazı dergilerde ise; çeşitli konuları işleyen ya da müzik ve sineme gibi alanlarda bir nevi haber niteliği taşıyan, bol resimlerle bezenmiş ve desteklenmiş yazı çeşitlerini bulmak mümkün olacaktır. Dergilerin gazetelere göre en büyük farklı ise; sınırlı sayıda okura sesleniyor olmasıdır. İşlenen konular genellikle belirli bir hedef kitleyi kapsar.

Dergi içerisinde çeşitli konularla yakından ilgilenen kişilerin araştırma ve inceleme yazıları da yer almaktadır. Bazı dergiler ise sadece politik, mizahi ya da kültürel yazılar içerebilirler. Bu yazılar, herhangi bir alanda bilgi edinmek isteyen kişileri doyurucu nitelikte olacaktır. Sizler de sitemizin bu kategorisinden dergi yayınlarını yakın takibinize alabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Dergiler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.