Firma Arama Sonuçları

Toplam 1.432 kayıtlı firma bulundu

Okul Yayıncılığı

Okuma alışkanlığı bireyin kendine kazandırdığı en güzel alışkanlık diyebiliriz. İnsanların eserlerine ulaşmak ve okumak için yapılan basın işleminin genel ifadesi yayıncılık adını alır. Yayıncılık olayı son derece önemlidir örneğin, dünya klasikleri çevrilmesi çok zor kitaplardır. Tercüme yapılırken mutlaka alanında uzmanlar tarafından çevrilmesi gerekmektedir. Editörlerde yayın evleri tarafından yapılan imla hatalarını düzeltmekle yükümlüdürler. Yayıncılık birçok sektöre ayrılmıştır. En çok bilenenleri dijital yayıncılık ve okul yayıncılığıdır.

Dijital yayıncılık, basılı olarak yayınlanmış katalog, dergilerin dijital ortamlara taşınmasına veya kullanılacak materyallerin sadece dijital ortamda oluşturularak okuyacak okurlara online olarak sunulma şeklidir. Dijital yayıncılık sayesinde her zaman okurlarınızın yakınında olun ve mobil cihaz üzerinden bildirim göndererek yeni yayınladığınız dergi ya da kitaplarınızın hızla ulaşmasını ve okunmasını sağlarsınız.

Okul yayıncılığı ise öğrenciler için hazırlanan ders konuları, hikâyeler ve testleri hazırlayan yayınlara denmektedir. Öğrencilerin yaş ve seviye grubuna göre çeşitli kaynaklar üretmektedirler. Anneler ve babalar çocukların sıkılmadan eğlenceli bir şekilde içerik üreten yayınları tercih etmektedirler.