Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.787 kayıtlı firma bulundu

Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Yayınevleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Yayınevleri Firma Rehberi

Yayınevleri bilindiği gibi kitap ve dergi gibi yayınların hazırlandığı iş yerleridir. Genel olarak yayınevlerinde yazarlar, çizerler, editörler ve çevirmenler çalışmaktadırlar. Türkiye Yayıncılar Birliği'nin 2014 yılı raporlarına göre ülkemizde 1732 adet yayınevi aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu yayınevleri kendi içerisinde farklı konularda özelleşmiştir. Öyle ki günümüzde her yayınevi aynı alanda baskı yapmamaktadır. Bazı yayınevleri çocuk kitapları, kimi yayınevleri romanlar, öyküler, anı kitapları ya da fotoğrafçılık alanında basımlar yaparlarken, kimileri de yemek kitapları basımı alanında uzmanlaşmışlardır. Günümüzde farklı şirketlerin de kendilerine ait matbaaları ve yayın evleri bulunmaktadır. Genellikle bu tür iş yerlerinde editör, yazar, çizeri grafik tasarımcı ve de çevirmenler çalışmaktadırlar.

Yayınevleri iletişim sektörünün can damarlarından biri olarak bilinir. Bu anlamda faaliyet gösteren şirketlerin de kendi içerisinde bazı kurallara uygun davranması şarttır. Basım ve yayıncılık aşamasının en önemli kısmını üstlenen yayınevlerinin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekten çok, işlerini olması gerektiği gibi yapmaları daha doğru olacaktır. Sitemizin bu kategorisinden sizler de yayınevlerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Yayınevleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.