• Geri dön

  • 156 Görüntülenme

  • 23 Haber

  • 452 İşletme görüntülenme


Banyolardaki tüm köşeleri Geberit Omega tutuyor! 
Her montaj senaryosuna uygunluğuyla ön plana çıkan Geberit, Omega gömme rezervuar ile banyoları yaratıcı çözümlerle buluşturmaya devam ediyor. Omega serisi, zarif tasarımlı kumanda kapakları ve kolay montaj sağlayan gömme rezervuarları bir araya getiren sistemiyle banyo tasarımında yaratıcılığın ismi oluyor. Son teknoloji ve üstün işlevselliğini yenilikçi kumanda kapaklarıyla birleştiren seri, dar alanlarda kusursuz bir görünüm sağlıyor. 

Banyosunu en efektif şekilde kullanmak ve her köşesinden faydalanmak isteyenler için Geberit birbirinden yaratıcı çözümler sunuyor.

Tek seride efektif çözüm…
Pencereler ve eğimli çatılar gibi rezervuar ve klozetlerin rahatlıkla konumlanamadığı alanlarda bile tasarımıyla yer alabilen Geberit Omega gömme rezervuar, banyolarını minimalist bakış açısıyla tasarlamak isteyenlerin tercihi oluyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip gömme rezervuar, farklı montaj yükseklikleri ile küçük alanları değerlendirmeye yardımcı oluyor. Omega serisinde yer alan Omega kumanda kapakları ise diğer serilerdeki kumanda kapaklarından boyut olarak yaklaşık yüzde 25 daha küçük olmasıyla estetik bir görünüm sağlıyor. Geberit kumanda kapakları akıllı fonksiyonları uyumluluk ile bir araya getirerek banyonuzda ferahlık ve temizlik garantisi veriyor. Şık renk alternatiflerinin yanında yüzey montaj seçenekleri de sunan modelleri ile Geberit banyonuzda tasarım ve teknolojiyi birleştiriyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL