Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 8.901 kayıtlı firma bulundu

Eğlence Mekanları Kategorisi Aile Çay Bahçeleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Aile Çay Bahçeleri Firma Rehberi

Türk milleti misafirperver olarak anılan bir toplumdur. Misafirlere ikram edilen ilk şey, çaydır. Nerede olursa olsun her yerde çayınız hazırdır. İlk girdiğimiz yerlerde çoğunlukla bir çay vereyim mi? Sorusuyla karşılaşırız. Bazı aile çay bahçelerinde çay hesabı tutulmuyor. Gelen müşteri gücünün yettiği kadar ödeme yapıyor.

Konu çay içmekse ilk akla gelen aile çay bahçeleri vardır. Manzaraya karşı içilen bir kahve, demli bir çay ve simidin verdiği keyif kadar güzel bir şey yoktur. Yoğun bir gününüzde nefes almak için verdiğiniz molalar denize sıfır masalarınızda oturduğunuzda, molalarınız saatlere dönüşür, sizde bu huzur verici atmosferden kopmak istemezsiniz. Aile çay bahçelerinde alkollü içecek ve ürün bulunmamaktadır bu sayede aile ortamlarına uygun olup hiçbir endişe duymadan gidebilir, ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sizlere Nazım Hikmet’in sözlerini paylaşmak isterim. ‘’..basit yaşacaksın basit,sanki bir gün yaşamın sona erecekmiş gibi basit, çay,simit ve peynirle..’’ diyerek aslında çay bahçelerinin verdiği o tatlı huzurdan bahsetmiştir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğlence Mekanları Kategorisi Aile Çay Bahçeleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.