Firma Arama Sonuçları

Toplam 6.494 kayıtlı firma bulundu

Çay Ocakları

Çay ocakları sohbet, muhabbet ve çeşitli masa oyunlarının oynandığı mekânların başında yer almaktadır. Çoğunlukla erkeklerin tercih ettiği bu eğlence mekânında çay ve oralet dışında fazla bir içecek çeşidi bulunmasa bile lüks mekânlara kıyasla daha samimi bir ortama sahiptir. Günümüzde çay ocaklarının sayısı gittikçe azalırken yolda karşınıza çay ocağı çıkarsa kaçırmadan keyfini çıkarmanızı öneririz.

Kafelerde bulunan geniş, rahat ve lüks koltukları çay ocaklarında bulmanız tabiî ki de mümkün değil. Ancak bu samimi mekânda bu rahatlığı aramayacağınızdan eminiz. Çay ocaklarında bulunan vazgeçilmez bir diğer unsur ise sobalardır. Sobalarda insanı rahatlatan, aile sıcaklığı hissi veren bir yapısı mevcut. Üstlerinde ekmek kızartılır, kestane pişirilir. Çay ocaklarında harlı ateşiyle yaptığınız sohbetin, geçen zamanın farkına varmazsınız.

Çay şüphesiz ki çay ocaklarında farklı bir yere sahiptir. Tavşankanı, mis gibi kokan kendine has tadıyla bu çay sadece çay ocaklarında içilir. Sizlerde çay ocağına gitmek istiyor ancak çevrenizde bulamıyorsanız sizlere listelediğimiz çay ocaklarına giderek güzel vakit geçirebilirsiniz.