Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 623 kayıtlı firma bulundu

Spor Kategorisi Boks Eğitim Salonları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Boks Eğitim Salonları Firma Rehberi

Boks, iki rakip arasında düzenlenmiş olan yumrukla saldırı ve bu saldırıya karşı da savunmaya dayanan bir tür spor dalıdır. Amatör ya da profesyonel olarak oynanması mümkündür. Oyun süreci katı kurallardan oluşur. Bu sporu yapacak olan sporcuların güçlü, dayanıklı ve de cesaretli olması gerekmektedir. Boks eğitim salonları da yine boksörlerin eğitilmiş olduğu mekanlar olarak bilinmektedirler. Öyle ki bu tür eğitim merkezlerinde bazı olmazsa olmazlar vardır. Bunlardan biri de ringlerdir. Ring, üç ya da dört halatla çerçevelenmiş olan, yerden yüksekliği de en az 91 santimetre, en fazla da 122 santimetrekare biçiminde ölçülere sahip dövüş alanlarıdır. İyi bir ringde halat aralıklarının da en az 40 santim olması şarttır.

Genel olarak sporcuları birbirinden ayırmak için mavi ve kırmızı olmak üzere 2 farklı köşe vardır. Beyaz köşe ise tarafsız köşe olarak isimlendirilmiştir. Sporcular ait oldukları köşeden, hakem ve doktorlar da beyaz köşeden ringe çıkmaktadırlar. Sitemizde boks eğitimi veren spor salonlarını bulmak için ilanlarımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Spor Kategorisi Boks Eğitim Salonları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.