Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 53 kayıtlı firma bulundu

NAJDAT S.MOHAMMAD AMİN

(Toplamda 0 Yorum)

Tarım ve Hayvancılık Kategorisi Zahireçiler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Zahireçiler Firma Rehberi

Tarım sektöründe faaliyet gösteren alanlardan biri de zahireçilerdir. Peki son zamanlarda adından sıkça söz edilen bu meslek grubu tam olarak ne iş yapıyor? Bazı tarım ürünleri bilindiği gibi kurutularak ya da uygun ortamlarda muhafaza edildiğinde uzun süreli saklanarak, daha sonra tüketilmek ya da satmak üzere bekletilmektedir. Öyle ki gerektiği takdirde kullanılmak üzere saklanmış olan buğday, mısır, darı, yulaf vb. gibi tahıl maddelerinin, aş yapmak için kullanılacak çeşitli gıdaların saklanmasına ve sonradan da pazarlanmasına zahireçilik adı verilmektedir.

Kıtlık zamanlarında ya da herhangi bir ürünün bulunmadığı zamanda değerli olması açısından zahireçilik çok önemli olacaktır.Tahıl ve aş malzemeleri satan firmaların, mevsimsel koşulları göz önünde bulundurmaksızın herhangi bir ürünü temin edebilmesi için zahireçiler ile görüşmesi gerekmektedir. Sitemizin bu kategorisinde yer alan ilanları üzerinden sizler de geniş depolama alanına sahip zahireçilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Tarım ve Hayvancılık Kategorisi Zahireçiler Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.